Rozstrzygnięcie konkursu “Zbuduj Domek Świętej Rodziny”

styczeń 6, 2024

W dniu uroczystości Objawienia Pańskiego po Mszy Świętej dziecięcej rozstrzygnęliśmy konkurs Rodzinny “Zbuduj Domek Świętej Rodziny”. Do konkursu zostało zgłoszonych 6 prac, które zgłosiły nasze parafialne rodziny oraz nasze Bielanki i Siostra Dolores Kochanowska. Wszystkie prace zostały wyróżnione i otrzymały nagrody. Prace były oceniane przez profesjonalne Jury złożone z plastyków, mieszkańców naszej Parafii: pani Elżbieta Rączka, pani Monika Wolak i pan Bartek Bednarek. Nagrody i dyplomy otrzymali: Rodzina Filipowicz, Rodzina Kośnik, Siostra Dolores Kochanowska, Rodzina Łuczyków, Rodzina Więch i Bielanki. Nagrody – rodzinne gry planszowe o tematyce religijnej zostały ufundowane przez Parafię. Serdecznie dziękujemy księdzu Proboszczowi Marcinowi Chrzęszczykowi oraz wszystkim, którzy wspierali organizację konkursu a także uczestnikom. Mamy nadzieję że w kolejnym konkursie weźmiecie państwo udział i zaprosicie kolejne rodziny.